– SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ PRODUKTAIS
Aktyvūs kvapų filtrai

Ilgametė vandens valymo, tyrimų ir technologijų vystymo patirtis leido Ecol- Unicon suprojektuoti prietaisus, kurie efektyviai pašalina lakias organines ir neorganines chemines medžiagas. Aktyvūs kvapų filtrai yra individualiai suprojektuoti ir pritaikyti realioms objekto, kuriame jie veiks, sąlygoms.


Privalumai

individualus dizainas pagal kliento reikalavimus

labai efektyvus pašalinant kvapus ir toksiškus junginius

atsparus temperatūros ir nuotekų kiekio pokyčiams

atsparumas korozijai ir cheminių junginių veikimui


Konstrukcija

Prietaisą sudaro kamera (pagaminta iš betono, plieno, kompozicinio laminato arba PE-HD), užpildyta filtravimo medžiaga (biomase arba aktyvuota anglimi) ir priverstinės konvekcijos sistema (ventiliatoriumi). Be to, atsižvelgiant į naudojamą filtravimo technologiją, įrenginiuose taip pat gali būti oro ir biomasės drėkinimo sistema (kondicionavimo sistema). Panaudotos filtravimo medžiagos kiekis, kuris lemia kameros dydį, priklauso nuo apdoroto oro kiekio ir lakiųjų priemaišų koncentracijos.

Visos medžiagos, naudojamos kvapų filtrų gamyboje, yra atsparios cheminių junginių veikimui, oro sąlygoms ir UV spinduliams.

kvapų filtrai

Lentelė. Ecol-Unicon aktyvių kvapų filtrų konstrukcija, atsižvelgiant į naudojamo filtro sluoksnio tipą

Filtravimo medžiagos tipas

Aktyvuota anglis

Biomasė

Kameros korpuso medžiaga

Stikloplasčio kompozito laminatas, PE-HD, plienas, gelžbetonis

Priverstinės ventiliacijos sistema

Ventiliatorius

Drėkinimo sistema

Nėra

Oro ir biomasės drėkinimo sistema, šildytuvo valdymo sistema

Technologijai būtina

Elektros energija

Elektros energija ir vanduo

Veikimas

Ecol-Unicon aktyvūs kvapų filtrai veikia praleisdami orą pro filtro sluoksnį, kuris neutralizuoja lakias priemaišas. Įrenginio viduje esanti filtravimo medžiaga turi puikų filtravimo efektyvumą, pašalindama kvapus ir nuodingas medžiagas. Jei naudojamas biomasės filtravimo sluoksnis, kvapias medžiagas pašalina specialūs mikroorganizmai, tuo tarpu prietaisuose su aktyvuota anglimi cheminių junginių absorbcijos procesas vyksta tinkamai impregnuotu aktyvuotos anglies filtru. Švarus oras nukreipiamas tiesiai į atmosferą.


Naudojimas

Tinkama kvapų neutralizavimo technologija priklauso nuo sąlygų vietoje. Kilus abejonėms dėl tinkamo prietaiso pasirinkimo, Ecol-Unicon ekspertai atliks patikrinimą vietoje, nustatys galimas problemas ir pasirinks geriausią kvapų pašalinimo metodą ar sistemą.

Didelis oro apdorojimo ir pritaikymo prie visų sąlygų efektyvumas, taip pat dizaino sprendimai leidžia naudoti aktyvius kvapų filtrus tokiose vietose kaip:

  • nuotekų siurblinės
  • nuotekų valymo įrenginiai (pirminės nusodinimo talpos / septikai)
  • kompostavimo įrenginiai
  • atliekų rūšiavimo gamyklos
  • maisto perdirbimo įmonės
  • paukštynai
  • filtravimo sistemos
  • šuliniai

Ypač problematiški kvapai iš nuotekų valymo įrenginių. Norint neutralizuoti nemalonius kvapus, sklindančius iš tokių įrenginių, būtina naudoti filtrus, kurių užduotis yra toksiškų medžiagų pašalinimas.

Įgyvendinti projektai


VISI PROJEKTAI